Azoty Tarnów Grand Festiwal

[Głosów:0    Średnia:0/5]

festiwal azoty tarnow22 września 2012 na tarnowskim Rynku po raz drugi odbędzie się Azoty Tarnów Grand Festiwal. Trzeba zaznaczyć to, iż ubiegłoroczny koncert był wielkim wydarzeniem, a występujący na scenie artyści zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi brawami. Dlatego tegoroczny festiwal cieszy się również ogromnym zainteresowaniem publiczności i jest wyczekiwany z wielkim utęsknieniem przez fanów dobrej muzyki.

Oczywiście, to ogromne święto muzyki odbywa się pod patronatem Azotów Tarnów, które w tym roku obchodzą jubileusz 85-lecia istnienia. Otóż, na tarnowskiej scenie wystąpią znani artyści, którzy reprezentują różne gatunki muzyczne, np. rock, blues, reggae. Koncert rozpocznie się o godz. 14.30 i zaingerują go Czerwone Gitary. Kolejno o godzinie 16.00 na scenie pojawi się zespół Maleo Reggae Rocker, a o godzinie 17.30 Enej. Następnie o godzinie 19.30 wystąpi zespół Raz Dwa Trzy, a o 20.30 zespół Dżem, którego występ zakończy festiwal. A, więc fani różnych rodzajów muzyki na pewną znajdą coś dla siebie podczas Azoty Tarnów Grand Festiwal.

Należy także zaznaczyć to, iż koncert jest świetną okazją do tego, aby Azoty mogły „pochwalić się” swoimi sukcesami. Na uwagę zasługuje fakt, iż w ostatnich latach są firmą, która odgrywa kluczowe znaczenie nie tylko na polskim, ale i europejskim rynku chemicznym. A, co najważniejsze Azoty Tarnów są największą firmą w regionie, która daje zatrudnienie wielu pracownikom. Poza tym, jest partnerem licznych wydarzeń kulturalnych, gospodarczych, naukowych, zarówno o zasięgu powiatowym jak i krajowym.

A, więc wszyscy fani dobrej muzyki, muszą wziąć udział w tegorocznym Azoty Tarnów Grand Festiwal, tym bardziej że wystąpią na nim słynne gwiazdy, które na pewno umilą nam ten dzień oraz dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Nie ulega wątpliwości to, że podczas koncertów świetnie się będą bawić wszystkie osoby w każdym wieku, ponieważ dobór zespołów występujących na tarnowskim Rynku uwzględnia różne gusta muzyczne.

0
0One Comment

  1. infasi 17/12/2013 8:11 am Odpowiedz

    Lubie imprezy organizowane przez AZOTY.

Dodaj komentarz