Gdzie iść na kolację walentynkową?

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

randka w restauracjiJedną z najpowszechniejszych form spędzania walentynek jest zamówienie romantycznej kolacji w przytulnej restauracji. Oczywiście, w mieście nie brakuje lokali, w których panuje przyjazna atmosfera. Jednakże musimy pamiętać, o tym, że jeżeli chcemy uczcić walentynki tylko we dwoje podczas kolacji, znacznie wcześniej musimy pomyśleć o rezerwacji stolika, ponieważ na ostatnią chwilę możemy nie znaleźć wolnego miejsca w żadnej kawiarence.

Gdzie warto spędzić święto zakochanych?

Nie ulega wątpliwości, że dobrym pomysłem może okazać się zaproszenie drugiej połówki do Restauracji Wiedeńskiej. Przede wszystkim, znana jest ona z niepowtarzalnego wystroju, wykwintnych dań, cechujących się wspaniałym smakiem i aromatem. Ponadto, w lokalu mamy do czynienia z miłą i profesjonalną obsługą, gotową spełnić niemalże każde na

sze życzenie kulinarne, ale po wcześniejszym ustaleniu menu. Otóż, dużym zainteresowaniem cieszą się w niej takie potrawy jak: kaczka pieczona z jabłkiem i żurawiną, serwowana razem z ziemniakami i surówkami. Równie pyszna jest pierś z kurczaka w sosie śmietanowo-cebulowym oraz rolada z indyka w białym sosie ze szpinakiem. Nie zapominamy o deserach i winach, które stanowią rozkosz dla podniebienia. Jeżeli chodzi o koszt kolacji dla dwojga osób w tejże restauracji oscyluje on w graniach 150 – 200 zł, w zależności od menu.

Ponadto, idealnym miejscem na kolację walentynkową jest także Restauracja Tatrzańska, której zaletą jest lokalizacja w centrum miasta, przytulna atmosfera oraz elegancki wystrój. Z pewnością, wśród pysznych potraw na uwagę zasługują tu: medaliony ze śliwką, indycze golonki, placek ziemniaczany po Huzarsku czy orient bałkański, które podawane są zwyk

Oczywiście, możemy też skorzystać z ofert licznych kawiarenek znajdujących się na tarnowskim rynku, ponieważ można w nich spędzić miło czas podczas dnia zakochanych. Nie zapominamy także o znanych pizzeriach, w których najczęściej gościu młodzież, ponieważ ich oferta kulinarna jest dosyć tania. le z bukietem surówek. Cena romantycznej kolacji w tejże restauracji oscyluje w granicach 150 złotych, ale może ona ulec zmianie w zależności od rodzaju wybranego dania, napojów czy ewentualnych przystawek. Godna wspomnienia jest również Restauracja Pasaż, słynna z przepięknego wystroju i fantastycznych dań, rozpływających się w ustach. Mowa tu o takich przysmakach jak rolada z perliczki, kaczka pieczona po staropolsku, grillowany stek z polędwicy wołowej.

0
0Dodaj komentarz