Gdzie kupić alkomat w Tarnowie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

sklep z alkomatami tarnowWraz z zapowiedzią zaostrzenia przepisów dla pijanych kierowców i ze wzmożonymi kontrolami na drogach coraz więcej osób rezygnuje z jazdy autem po spożyciu alkoholu. Oczywiście, polscy kierowcy są też coraz bardziej świadomi tego, jakie zagrożenie stwarzają na drodze, gdy poruszają się po niej pod wpływem alkoholu. Należy rownież wiedzieć o tym, że mitem jest stwierdzenie, że jedno piwo czy lampka wina jest dla nas nieszkodliwa i, że niemalże po upływie godziny możemy zasiąść za kierownicą po ich spożyciu. Ponadto, w błędzie się też osoby, które myślą, że po nocnej imprezie i kilku godzinach snu są trzeźwe. Aby sprawdzić czy jesteśmy w stanie prowadzić samochód, warto się przebadać alkomatem, ale musimy się liczyć z tym, że jego wynik nie będzie w 100 % wiarygodny, zwłaszcza gdy zakupimy tani sprzęt na targu.

Gdzie warto kupić alkomat?

Przede wszystkim, dobrym pomysłem mogą okazać się zakupy w Media Markt, położonym w Gemini Park. Trzeba wspomnieć o tym, że ten hipermarket ma bogatą ofertę alkomatów, zarówno tych droższych jak i tańszych, dlatego każdy wśród licznych propozycji będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Przykładowo, tańsze aparaty możemy już dostać za 50 zł, a za alkomaty z górnej półki zapłacimy nawet 500 złotych i więcej. Mowa tu głównie o sprzęcie marki Alcoscent, DPM i Sentech. Poza tym, alkomaty możemy jeszcze dostać w sklepie Moto Integrator, zlokalizowanym przy ul. Okrężnej 1. Kolejna placówka tegoż sklepu mieści się przy ul. Chyszowskiej 12.

Oprócz tego, alkomaty są również dostępne w Centrum Handlowe Echo, znajdującym się przy ul. Błonie 2, a dokładnie w sklepie RTV EURO AGD. Otóż, w jego ofercie najczęściej znajduje się sprzęt marki Sentech, i Datach, za który trzeba zapłacić co najmniej 100-200 złotych, chociaż zdarzają się też alkomaty za kilka tysięcy zlotych. Na uwagę zasługuje fakt, iż ten sklep znajduje się także w Galerii Tarnovia, mieszczącej się przy ul. Krakowska 149. Nie możemy także pominąć tu sklepu Komputronik, znajdującym też w Galerii Tarnovia.

 Z pewnością, alkomaty możemy jeszcze dostać w wielu mniejszych sklepikach z akcesoriami, jednakże te placówki podane powyżej mają najciekawszą ofertę. 

0
1Dodaj komentarz