Gdzie kupić kreację na studniówkę?

[Głosów:1    Średnia:1/5]

 

sukienka na studniowke tarnowKażda nastolatka marzy o tym, by podczas balu maturalnego wyglądać zjawiskowo, dlatego z dużym wyprzedzeniem szuka wyjątkowej kreacji studniówkowej. Przede wszystkim, musi być ona bajeczna, dobrze skrojona, dopasowana do charakteru imprezy, sylwetki i osobowości. Oczywiście, ze znalezieniem idealnej kreacji karnawałowej w Tarnowie nie powinno być najmniejszych problemów, ponieważ w mieście funkcjonują centra handlowe, galerie, pawilony czy butiki, w których można dostać zjawiskową suknię na bal maturalny.

Z pewnością, najwięcej nastolatek decyduje się na zakupy w Galerii Tarnovia, w której funkcjonuje wiele stanowisk odzieżowych. Przykładowo możemy tu wymienić takie sklepy jaki H&M, Reserved, New Yorker, Stradivarius, Camaieu. Poza tym, w tejże galerii możemy również zakupić dodatki do sukienki, takie jak czerwona bielizna, pończochy czy podwiązki, np. w takich sklepach jak Triumph lub Gatta. Oprócz tego, maturzystki równie chętnie dokonują zakupów w Galerii Gemini Park, w której mieści się także wiele stoisk odzieżowych. Otóż, piękną suknię studniówkową możemy dostać w takich sklepach jak: Mohito, Stradivarius, Orsay. Natomiast śliczną bieliznę wieczorową można zakupić, np. w Intimissimi lub Atlantic.

Oprócz tego, udanych zakupów możemy dokonać w Centrum Handlowym Świt, w którym mieszą się stanowiska handlowe takich sklepów jak: Kaja, Madonna, Ichi-Paradise, Croll cz Modena. Poza tym, niektóre dziewczęta kupują swoje suknie studniówkowe w Centrum Handlowym Max, w którym znajdują się Greenpoint, Monnari, Mohito. Warto również dodać, że udanych zakupów można dokonać w mniejszych sklepikach, które zlokalizowane są przy ul. Krakowskiej, ul. Słonecznej, ul. Lwoskiej i ul. Wałowej. Natomiast dziewczęta, których nie stać na drogie kreacje, mogą jeszcze skorzystać z ofert sprzedawców posiadających swoje stoiska na Burku czy Kapłanówce, czyli największych targowiskach w mieście. Jednakże w tym przypadku musimy się liczyć z tym, że nasza kreacja nie będzie unikatowa, gdyż większość strojów sprzedawanych na bazarach jest podobnych do siebie.

W związku z powyższym widać, że w Tarnowie nie brakuje galerii, centrów handlowych, sklepów, w których można zakupić idealną i jedyną w swoim rodzaju suknię na bal studniówkowy. 

0
0One Comment

  1. natalia 05/02/2013 2:01 pm Odpowiedz

    dlatego warto stawiac na internet. ja kupilam bielizne na studniowke na telimena.pl, bardzo tanio, mysle ze kiecke tez mozna choc niestety wieksze ryzyko z rozmiarem 🙁 trzeba dokladnie mierzyc

Dodaj komentarz