Gdzie oprawić pracę dyplomową?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

tania opawa pracy dyplomowejGdy zbliża się koniec roku akademickiego, a co za tym idzie wielu studentów przygotowuje się do sesji, a także obrony pracy dyplomowej czy to licencjackiej, czy magisterskiej. Jednakże zanim będą oni mogli podejść do obrony, muszą najpierw napisać pracę dyplomową i co najważniejsze ją oprawić. Warto zaznaczyć, że jeszcze do niedawna studenci raczej byli skazani na korzystanie z usług nielicznych punktów introligatorskich, a co za tym idzie oprawa pracy była dosyć kosztowna. Obecnie, w Tarnowie funkcjonuje wiele punktów, w których można oprawić pracę i to za niewielką cenę.

Gdzie można oprawić pracę dyplomową w mieście?

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o firmie WIM, która posiada trzy odziały w Tarnowie. Mieszczą się one w Centrum Handlowym MAX przy ul. Szkotnik 1a (pon.-sob. od 8.00-21.00, nd. 10.00), pawilonie dydaktyczno-bibliotecznym w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej przy ul. Mickiewicza 8 (pon. –pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-14.00) oraz w Centrum Handlowym Echo przy ul. Błonie 2 (pon.-pt. 9.00-21.00, sob. 9.00-21.00, Nd. 10.00-18.00). Należy wspomnieć, że firma posiada w swej ofercie nie tylko twardą i miękką oprawę prac licencjackich, magisterskich i innych, ale także ich wydruk. Poza tym, w tych oddziałach możemy bindować prace oraz wykonać kserografię cyfrową.

Poza tym, znaną tarnowską firmą introligatorską jest XERO Expres zlokalizowane przy ul. Powroźniczej 2. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30-18.00 oraz w sobotę od 9.00 do 13.00. Przede wszystkim, w swej ofercie posiada nie tylko miękką i twardą oprawę prac dyplomowych, ale także drukowanie i przepisywanie prac. Ponadto, zajmuje się m.in. bindowaniem, skanowaniem do piku, laminowaniem czy kserowaniem kolorowym. Oprócz tego, oprawy prac możemy dokonać w Drukarni Gama mieszczącej się przy ul. Asnyka 8. Zajmuje się  ona m.in. także elektroniczną archiwizacją prac, skanowaniem oraz wykonywaniem druku czarno-białego i kolorowego.

Oczywiście, moglibyśmy wymienić tu jeszcze więcej placówek zajmujących się oprawianiem prac dyplomowych, jednakże te wspomniane powyżej cieszą się największym uznaniem klientów. Ponadto, możemy liczyć w nich na promocje i okazyjne ceny, zwłaszcza gdy oprawiamy kilka egzemplarzy prac dyplomowych.

0
0Dodaj komentarz