Gdzie spędzić andrzejki w mieście?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

restauracje tarnowskie na andrzejkiAndrzejki to niezwykły wieczór, który się zdarza tylko raz w roku, dlatego większość osób pragnie go spędzić w niezwykły sposób. Oczywiście, niektórzy preferują szykowne bale, inni znów prywatki, a jeszcze innymi imprezy klubowe. Warto podkreślić to, że bez względu na to, jaką formę spędzenia wieczoru andrzejkowego preferujemy, to na pewno w Tarnowie nie będziemy się nudzić. Otóż, w tym mieście nie brakuje lokali, w którym można spędzić szampańską noc andrzejkową, która dostarczy nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Najpierw wspomnimy o andrzejkach młodzieżowych, które zwykle organizowane są z wielką pompą. Trzeba zaznaczyć to, że większość młodych ludzi wybiera zabawę w dyskotece, gdzie przy świetle reflektorów i dźwiękach ulubionej muzyki można przetańczyć całą noc. Nie ulega wątpliwości to, że największym zainteresowaniem cieszy się tu Alfa Club, w którym najchętniej bawią się studenci. Poza tym, godne plecenia są andrzejki w  klubach Blue Max i Blue Club, w których obowiązuje jedna wejściówka, a więc możemy się swobodnie przemieszczać z lokalu do lokalu. Nie mniej znany jest klub Wall Strett, w którym naprawdę można spędzić udany wieczór andrzejkowy.

Natomiast kiedy preferują bardziej kameralne imprezy, możemy się udać na romantyczną kolację we dwoje, np. do Hotelu Bristol, który jest znany z pięknego wystroju i cudownej atmosfery. Oprócz tego, do dyspozycji mamy jeszcze Hotel Dunajec i Hotel Podzamcze, znane ze wspaniałych imprez andrzejkowych. Oczywiście, większość z tych lokali organizuje także wystawne bale, podczas których możemy się zaprezentować w zjawiskowych kreacjach, niepowtarzalnych fryzurach, makijażu i manicure. Trzeba także wspomnieć o tym, iż coraz modniejsze są andrzejkowe seanse filmowe, podczas których nie może zabraknąć filmów o duchach, wampirach czy inny zjawach, więc Kino Marzenie w ten wyjątkowy wieczór jest bardzo oblegane. Poza tym, coraz więcej osób decyduje się na spędzenie andrzejek w kręgielni, gdzie naprawdę można się doskonale bawić, a co najważniejsza ta forma rozrywki jest dosyć tania, przynajmniej w porównaniu z kosztem balu przebierańców. W mniejszym stopniu na wieczór andrzejkowy wybierane są pizzerie, ale to nie znaczy, iż nie możemy w nich miło spędzić czasu podczas tego wieczoru.

W związku z powyższym widać, iż wieczór andrzejkowy w Tarnowie można spędzić na wiele różnych sposobów, a bez względu na to, którą formę rozrywki wybierzemy, to i tak nie będziemy się nudzić w mieście.

0
0Dodaj komentarz