Hala Tuchowska

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

hala tuchowska ofertaJednym z najważniejszych i najbardziej znanych centrów handlowych w mieście jest Hala Tuchowska, która już funkcjonuje ponad 100 lat. Trzeba zaznaczyć, że znajduje się ona przy ul. Tuchowskiej 23, stąd też jej nazwa. Ponadto, zajmuje 5500 m2 oraz posiada parking na 160 pojazdów, który jest znacznym udogodnieniem dla klientów przyjeżdżającym do centrum własnymi pojazdami. Nie zapominamy, iż w skład obiektu wchodzi supermarket „Hala Tuchowska”, sklep meblowy „Top meble” oraz „Tamar” artykuły wodno-instalacyjne i systemy grzewcze.

Na uwagę zasługuje fakt, że największym zainteresowaniem wśród mieszkańców Tarnowa i okolic cieszy się supermarket „Hala Tuchowska”, który jest otwarty od piątku do soboty w godzinach od 7.00 do 21.00 i w niedzielę od godziny 9.00 do 17.00. Przede wszystkim, możemy w nich znaleźć asortyment spożywczy, a co najważniejsze na terenie sklepu są wydzielone stoiska mięsne, piekarnicze, warzywno-owocowe, nabiałowe czy alkoholowe, co znacznie ułatwia zakupy, gdyż nie musimy biegać po całym sklepie w poszukiwaniu potrzebnych towarów. Oprócz tego, na terenie centrum możemy też zakupić produkty przemysłowe, głównie środki piorące, kosmetyki, szkło, a także wyroby ceramiczne.

Z pewnością, należy tu wspomnieć o tym, że na obszarze Hali Tuchowskiej możemy też dostać wyroby ze szkła, nie tylko szklanki, kieliszki czy misy, a również karafki, flakony i donice. Nie mniej popularne są również produkty z drewna, a także ze tworzyw sztucznych. Poza tym, na terenie supermarketu znajduje się też stoisko z kwiatami, zarówno żywymi jak i doniczkowymi oraz upominkami czy srebrną biżuterią. Warto powiedzieć tu o stoiskach sezonowych, na których sprzedawane są atrakcyjne produkty przykładowo w ramach świątecznych promocji.

Jak widać, w centrum handlowych „Hala Tuchowska” udane zakupy są gwarantowane, tym bardziej że asortyment sklepu jest bogaty, a dodatkowo ceny nie są zbyt wygórowane. Oprócz tego obiekt znajduje się na uboczu, więc na pewno nie jest tak zatłoczony jak galerie czy wielkie supermarkety w centrum Tarnowa.

0
0Dodaj komentarz