Jak spędzić walentynki?

[Głosów:1    Średnia:4/5]

 

gdzie na romantyczna randke w tarnowieWiększość osób się zastanawia na tym, w jaki sposób spędzić walentynki, by były one wyjątkowe i niezapomniane. Oczywiście, w Tarnowie na zakochanych czeka wiele atrakcji, w związku z tym na pewno w mieście dzień zakochanych można uczcić w niezwykły sposób. Przede wszystkim, dobrym pomysłem będzie zarezerwowanie stolika na romantyczną kolację w jednej z tarnowskich restauracji. Otóż, większość z nich znajduje się na tarnowskim rynku, są one przytulne, posiadają swój nietypowy klimat i są zaaranżowane w różnych stylach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych, w związku z czym każdy na pewno znajdzie lokum, w którym będzie się czuć wyjątkowo. Jednakże należy wcześniej pamiętać o rezerwacji stolika, ponieważ w walentynki możemy mieć problem ze znalezieniem wolnego miejsca w restauracji.

Z pewnością, po romantycznej kolacji możemy się udać na spacer po tarnowskiej starówce, który dostarczy nam wielu wrażeń, w szczególności że tamtejsze uliczki są malownicze i sprzyjają wyznawaniu uczuć. Kolejną propozycją jest wyjście do kina na miłosną komedię. W tym celu warto skorzystać z oferty Kina Marzenie i Kina Milenium, które dla zakochanych w tym dniu przygotowały specjalną ofertę. Przede wszystkim, w repertuarze kinowym znajdują się zarówno starsze jak i nowsze filmy, które śmieszą i wzruszają nieraz do łez.

A, co ciekawe kinową atrakcję dla swoich klientów z okazji walentynek przygotowała Galeria Gemini Park. Otóż, 14 lutego przed centrum handlowym stanie wielki ekran w 5D, na którym będą wyświetlane hity filmowe. Aby otrzymać bilet na jeden seans, wystarczy w dniach od 10 do 20 lutego zrobić zakupy na terenie obiektu za 50 zł. Poza tym, osoby, które preferują oglądanie aktorów na żywo, mogą zaprosić drugą połówkę na walentynkowy spektakl do Teatru im. Ludwika Solskiego. Poza tym, zawsze możemy ukochaną osobę zabrać do kręgielni, ale pod warunkiem, że lubi tę formę rozrywki. Oprócz tego walentynki można świętować tylko we dwoje w zaciszu domowym, kiedy nie chcemy, aby inne osoby przeszkadzały nam w wyznawaniu uczuć.

Nie zapominamy także o prezencie walentynkowym, który musi być jedyny w swoim rodzaju i przemyślany, aby był trafiony. Możemy go zakupić w jednym z tarnowskich centrów handlowych, które posiadają bogaty asortyment towarów.

0
0Dodaj komentarz