Najlepsze lumpeksy w mieście

[Głosów:27    Średnia:2.9/5]

 

najlpesze sklepy z uzywana odzieza w tarnowieOd pewnego czasu można zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się na kupowanie odzieży używanej. Należy podkreślić, że powodów takiego zachowania jest kilka i wbrew pozorom nie chodzi tylko o zaoszczędzenie pieniędzy. Przede wszystkim, ubrania zakupione w lumpeksach są jedyne w swoim rodzaju, dlatego cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Ponadto, nierzadko są dobrej jakości, gdyż większość z nich jest sprowadzona z zagranicy i wyprodukowana przez znanych producentów. Bywa, że w ciucholandach dostępne są też nowe ubrania, które sprzedawane są z metkami, a więc za kilka groszy możemy mieć np. nieużywane spodnie czy sukienkę.

Które sklepy z używaną odzieżą są najlepsze?

Nie ulega wątpliwości, że wielu klientów posiada Dyskont Odzieżowy znajdujący się przy ul Szkotnik 2B. Otóż, jest on otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 i w sobotę od godz. 9.00 do 14.00. Warto wspomnieć o tym, że w tamtejszym lumpeksie możemy dostać ubrania doskonałej jakości za kilka złotych. Otóż, bluzkę damską możemy kupić już za 2-7 złotych, sukienkę za 2,5-12 złotych, spodnie za 3-8 złotych, garnitury za 3-8 złotych czy koszulę męską za 2-4 złote. Poza tym, godny wspomnienia jest lumpeks „Ada” znajdujący się przy ul. Szujskiego 31 a lok.2, którego ogromnym atutem jest dobra lokalizacja oraz ciekawy asortyment.

Nie możemy pominąć tu lumpeksu znajdującego się przy ul. Sowińskiego 6, tuż nieopodal Krakusa. Przede wszystkim, ubrania są tam nie tylko dobrej jakości, w przystępnej cenie, ale i rozwieszone są na wieszakach według rozmiarów, w związku z czym nie tracimy czasu na szukanie odzieży w koszach. Z pewnością, atrakcyjne ubrania możemy jeszcze odnaleźć w ciucholandzie zlokalizowanym się przy ul. Dąbrowskiego, naprzeciwko Almy. Trzeba dodać, iż największe tłumy przychodzą do niego nie tylko w dniu dostawy nowego towaru, ale i we środy, ponieważ wtedy wszystkie rzeczy sprzedawane są za 1 zł. Ponadto, warto się też udać do lumpeksu Ania, który mieści się przy ul. Lwowskiej, gdyż możemy w nim dostać markowe ubrania niemalże za grosze. Oprócz tego, godna zauważania jest jeszcze oferta sklepu z używaną odzieżą mieszczącego się przy ul. Bernardyńskiej 12, bowiem jest interesująca.

Oczywiście, można by było podać jeszcze całe mnóstwo lumpeksów znajdujących się w Tarnowie, ale te wspomniane powyżej mają największe grono zwolenników. 

2
2Dodaj komentarz