Roleski 4 spins show

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

imprezy roleski tarnowNa początku trzeba zaznaczyć, że organizatorem zawodów Roleski 4 Spin Show są Rolenski Ranch, firma Roleski, a także Katarzyna i Michał Pec. Należy wspomnieć o tym, iż Roleski Ranch to jednen z największych ośrodków jazdy konnej w stylu western, w którym będą miały miesjce zmagania sportowe . Znajduje się on w Starych Żukowicach. W tym roku ta niezwykła impreza sportowa będzie się składała z zawodów Roleski 4 Spins I, II, III, IV oraz zawodów Derby i Futurity. Na uwagę zasługuje fakt, iż w 2012 r. odbędzie się cykl 6 imprez sportowych pod nazwą Roleski 4 Spins Circuit. Warto również wspomnieć o tym, iż na 27-29 kwietnia, 14-15 lipca, a także 29-30 września zaplanowano zawody reiningowe, które są oficjalnie uznane przez National Reining Horse Association USA.

Przede wszystkim, jest to impreza niezwykle prestiżowa, gdyż na zawodników biorących udział w rozgrywkach czekają wspaniałe nagrody. Mowa tu nie tylko o profitach pieniężnych, ale i o wartościowych statuetkach z brązu. Oczywiście, podczas imprezy nie zabrakniecie emocji, gdyż każdego dnia przygotowano aż 12 zawodów. Otóż, wśród nich warto wymienić choćby takie konkurencje jak np.: NRHA Open, NRHALimited Open, NRHA non Pro, Green Reiner, NRHA Youth 14-18, NRHA Youth 13 & under, NRHA Snaffle Bit/Hackamore Open oraz NRHA Rookie Level 2.

Należy też podkreślić to, że zawodnik, który weźmie udział we wszystkich trzech etapach rozgrywek i zdobędzie najwięcej pieniędzy w m.in. w klasie Open lub Non Pro uzyska jeszcze dodatkową nagrodę od sponsora. Otóż, będzie nią pozłacana statuetka o wartości 4000 PLN oraz 5000 USD (klasy Derby i Feturity nie są zaliczane do Circuit). Ponadto, nagrodzeni zostaną również mistrzowie w poszczególnych klasach. Natomiast zawodnik, który wystartuje we wszystkich czterech konkursach w swojej klasie i wygra je, otrzyma tytuł championa oraz nagrodę – ręcznie robioną klamrę ufundowaną przez firmę Mortenson Silwer & Saddies.

0
0Dodaj komentarz