Targi ślubne

[Głosów:1    Średnia:5/5]

 

targi slubneW najbliższą niedzielę, czyli 23.09.2012 w godz. od 9.00 do 18.00 po raz kolejny w Tarnowie odbędą się targi ślubne. Warto zaznaczyć to, iż będą miały one miejsce w Crystal Parku, znajdującym się przy ul. Traugutta 5.  Oczywiście, adresowane są do narzeczonych, którzy stoją przed trudnym zadaniem organizacji ślubu i wesela. Na uwagę zasługuje fakt, iż wstęp na targi ślubne jest darmowy, dlatego warto wziąć w nich udział.

Trzeba zaznaczyć, iż podczas targów ślubnych przyszli małżonkowie mogą się dowiedzieć, jak zorganizować udane wesele, aby wszyscy goście byli zadowoleni ze wspaniałej zabawy. Po pierwsze, w trakcie targów ślubnych będą prezentowane różnego rodzaju dekoracje ślubne, zarówno te, które upiększają lokal czy kościół oraz ozdoby na samochód państwa młodych. Nie zapominamy także o ślicznych zaproszeniach weselnych, które są wykonane ciekawymi technikami. Ponadto, na targach nie może zabraknąć ciekawych kompozycji florystycznych. Mowa tu nie tylko o bukiecie panny młodej i świadkowej, ale również o bukiecikach na stoły czy kompozycjach kwiatowych do świątyni oraz stanowiących wystrój sali jadalnej czy tanecznej w restauracji.

Oprócz tego, ważne miejsce na targach zajmują wystawy cukiernicze, zwłaszcza tortów weselnych, które cechują się różnymi smakami, kształtami czy zdobieniami. Poza tym, w ramach targów weselnych organizowane są też wystawy alkoholi, których można skosztować, by spośród nich wybrać najlepsze trunki. Z pewnością, największym zainteresowaniem cieszą się wystawy sukienek i garniturów ślubnych, które są naprawdę przepiękne. A, więc wśród licznych propozycji odnajdziemy zarówno tradycyjne jak i odważne fasony, które można dobrać w zależności od własnych upodobań i osobowości. Równie dużą popularnością cieszą się wystawy biżuterii ślubnej, zwłaszcza obrączek, wykonanych z różnych kruszców i dekorowanych na wiele sposobów. Godne uwagi są także wystawy związane z różnymi usługami, np. wypożyczeniem limuzyn ślubnych czy wideofilmowaniem.

Na końcu należy podkreślić to, że podczas targów weselnych narzeczeni będą mogli porozmawiać z wystawcami, wypróbować ich produkty, np. skosztować ciast oraz zarezerwować u nich termin.

0
0Dodaj komentarz