Tarnowskie dyskoteki i kluby nocne

[Głosów:0    Średnia:0/5]

zycie klubowe tarnowWszyscy wielbiciele dobrej muzyki i szaleństwa na parkiecie nie powinni się nudzić w Tarnowie, gdyż nie brakuje tutaj licznych dyskotek i klubów nocnych. Przede wszystkim, można tam nie tylko potańczyć, posłuchać świetnych piosenek, ale i zjeść coś oraz wypić razem z przyjaciółmi. Warto zwrócić uwagę na to, że  tarnowskie dyskoteki i kluby nocne posiadają oryginalny nastrój, dlatego też panuje w nich wspaniała atmosfera. Bywa, iż w niektórych lokalach oprócz sali tanecznej, baru i miejsca, w którym są loże, znajduje się także bilard czy automaty do gry.

Jakie tarnowskie dyskoteki i kluby nocne cieszą się największym zainteresowaniem?

W pierwszej kolejności należy wspomnieć tu o największej dyskotece w mieście, czyli o Alfa Club, w którym może pomieścić się nawet 1200 osób. Otóż, posiada on świetną lokalizację, gdyż mieści się w centrum miasta przy ul. Staszica 3. Ponadto, jest czynny od środy do niedzieli od godz. 20.00. Poza tym, w każdy czwartek odbywają się w nim imprezy studenckie, natomiast w piątki i soboty co jakiś czas mają tam miejsce imprezy tematyczne z udziałem zaproszonych DJ-ów. A, co ciekawe w każdą niedzielę osoby preferujące dawne rytmy, mogą pobawić się przy muzyce w stylu retro.

Kolejną tarnowską dyskoteką, o której koniecznie trzeba powiedzieć, jest Blue Club, który może pomieścić 250-300 osób. Znajduje się on przy ul. Krakowskiej 8. Warto podkreślić to, iż w tym miejscu mogą świetnie bawić się osoby, które preferują lżejszą muzykę. A, co ciekawe bilet wstępu do tego lokalu upoważnia również do darmowego wejścia do klubu Blue Max znajdującego się przy ul Mościckiego 8. Może on pomieścić nawet 900 osób i jest czynny w każdą sobotę. W tym dniu odbywają się tam koncerty zaproszonych DJ-ów.

Nie zapominamy także o dyskotece Pretekst Music Club znajdującej się na tarnowskim rynku pod numerem 12. Przede wszystkim, wystrój tego miejsca przypominakKarkowskie lokale umiejscowione na Starym Mieście. Ponadto, najlepiej będą się w nim czuć wielbiciele muzyki klubowej, chociaż fani innej muzyki, też mogą się w tym klubie świetnie bawić, zwłaszcza w środy i czwartki podczas imprez studenckich. Godny polecenia jest również klub Wall Strett znajdujący się na terenie dawnej łaźni na Placu Więźniów Oświęcimia 1. Lokal jest czynny od środy do niedzieli. Należy powiedzieć o tym, iż w środy odbywają się tam imprezy w rytm muzyki r’n’b, natomiast w czwartki imprezy studenckie.

0
0Dodaj komentarz