Mikołajki dla dzieci

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

zabawa mikolajkowaNie ulega wątpliwości to, że dzieci uwielbiają św. Mikołaja, dlatego z wielkim utęsknień oczekują 6 grudnia, a potem Gwiazdki. Oczywiście, aby pod poduszką czy choinką znaleźć wymarzony prezent, wcześniej maluchy piszą listy do św. Mikołaja, w którym zawierają swoje prośby. Warto zwrócić uwagę na to, że w ostatnim czasie coraz więcej rodziców, pragnie, aby mikołajki były wielkim wydarzeniem dla dzieci,w związku z czym najczęściej zabierają je na tematyczne imprezy czy spotkania, podczas których mogą spotkać św. Mikołaja, co jest dla nich niezwykłym wydarzeniem. Dlatego, Mikołajki dla dzieci również organizowane są w Tarnowie i trzeba przyznać, iż cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o Mikołajkach w Gemini Park, które odbędą się 6 grudnia w godz. od 15.00 do 20.00. Przede wszystkim, maluchy będą mogły w tym dniu spotkać się ze św. Mikołajem oraz wziąć udział w przygotowanych dla nich atrakcjach. Na uwagę zasługuje fakt, że św. Mikołaj w specjalnie wydzielonym kąciku będzie wręczał maluchom prezenty oraz zapraszał do wspólnej zabawy. A, co najważniejsze dzieci będą mogły pociągnąć go za brodę, by sprawdzić czy jest prawdziwa oraz zadać mu pytania dotyczące jego pracy, a także zrobić sobie z nim zdjęcie. Ponadto, w trzeci i czwarty weekend grudnia Gemini Park wraz z TVP Karków oraz Radiem Kraków zorganizuje atrakcję świąteczną dla swych klientów, mianowicie będą mieli oni możliwość przekazania swym najbliższym życzeń bożonarodzeniowych.

Warto także wspomnieć o tym, iż maluchy mogą się spotkać ze św. Mikołajem w Galerii Tarnovia w dniach 1-2 grudnia w godz. 11.00-18.00 oraz 6 grudnia w godz. 14.00-19.00. Przede wszystkim, będzie on wręczał maluchom upominki, pozował z nimi do zdjęć i opowiadał im ciekawe historie, zaś jego pomocnicy zaproszą najmłodszych do ciekawych konkursów z nagrodami, wykonywania ozdób świątecznych czy pochodu za Mikołajem. Natomiast dzieci, lubiące konstrukcje mogą wziąć udział w Mikołajkach w Robotico, gdzie skonstruują mikołajkowe roboty, a dzięki czemu będą ćwiczyć rozwijanie kreatywności i logicznego myślenia. Oczywiście, tego rodzaju warsztaty są adresowane dla maluchów w wieku 7-13 lat i trwają 120 minut.

W związku z powyższym widać, że maluchy mogą spędzić w Tarnowie także wspaniałe i niezapomniane mikołajki, które będą wspominać przez długi czas. 

0
0Dodaj komentarz