Tarnów i okolice

Posts Tagged ‘góra św marcina restauracja’

Najlepsze pizzerie

środa, Sierpień 22nd, 2012

tarnowskie pizzerieTarnów jest znany nie tylko z dyskotek, szkół tańca, kręgielni czy bilardowni, ale też ze świetnych pizzerii, w których podawana jest znakomita pizza, stanowiąca rozkosz dla podniebienia. W pierwszej kolejności należy wspomnieć tu o pizzerii Avanti zlokalizowanej przy ul. Bitwy o Wał Pomorski 10. Przede wszystkim, cechuje się ona bogatym menu, ponieważ możemy odnaleźć w nim, m.in. pizzę farmerską, wiejską, kebab, diabelską, rzymską. Warto również powiedzieć o tym, iż na pudełkach na pizzę znajdują się kupony promocyjne, które warto kolekcjonować, gdyż dzięki 15 kuponom otrzymamy dużą pizzę gratis, a 16 kuponów uprawnia nas do otrzymania średniej pizzy, zaś 20 kuponów do otrzymania dużej pizzy za darmo. (więcej…)

Modne lokale na wesele

wtorek, Maj 15th, 2012

lokal weselny tarnów Jeśli marzysz o tym, by Twoje przyjęcie weselne odbyło się w cudownym miejscu, to powinieneś się zdecydować na jeden z tarnowskich lokali, w których panuje przyjazna atmosfera. Mowa tu głównie o przytulnych restauracjach, które posiadają piękny wystrój, charakteryzują się bajkowymi dekoracjami i ogromną ich zaletą jest profesjonalna obsługa, która zadba o to, by gościom weselnym niczego nie brakowało.

Jakie lokale wesele cieszą się największym zainteresowaniem w mieście?

(więcej…)

Tarnowska fontanna z układem słonecznym

wtorek, Luty 28th, 2012

fontana z układem słonecznym

Jedną z największych atrakcji w Tarnowie jest fontanna z układem słonecznym, która powstała jesienią 2010 roku i w znacznej części jest sfinansowana z funduszy unijnych. Znajduje się ona na skwerze ks. Jerzego Popiełuszki i posiada 28 metrów średnicy. Trzeba podkreślić to, iż w centrum Fontany znajduje się Słońce (źródło światła) wykonane ze stali i szkła, jednak zamiast promieni słonecznych wydobywają się z niej strumienie wody. Oczywiście, wokół Słońca zlokalizowane są granitowe planety o odpowiedniej wielkości.

A, co ciekawe znajdują się one na „poduszkach”, które powstają pod ciśnieniem wody wytryskującej z fontanny. Warto powiedzieć o tym, że mogą się one poruszać wokół własnej osi, co stanowi zapewne niemałe widowisko. (więcej…)