Tarnów i okolice

Posts Tagged ‘promienny zamek’

Dmuchany zamek

czwartek, Sierpień 8th, 2013

dmuchany-zamekDmuchane zabawki są absolutną nowością na naszym polskim rynku. Początkowo tego rodzaju urządzenia rekreacyjne pojawiały się jedynie na największych plenerowych imprezach oraz festynach, ale obecnie są one już coraz częściej ustawiane także w przydomowych ogrodach. Dzisiaj właściwie każdy z nas może zdecydować się na wynajem lub zakup dmuchańców, gdyż takie zabawki są coraz łatwiej dostępne.

Zarówno duże dmuchane zamki, jak i mini zamki ogrodowe będą z całą pewnością stanowić prawdziwą frajdę dla młodszych i nieco starszych dzieci. (więcej…)

Zamek dla dzieci i inne atrakcje dla najmłodszych

piątek, Maj 25th, 2012

promienny zamekZ pewnością, jedną z największych tarnowskich atrakcji dla najmłodszych jest Promienny Zamek zlokalizowany przy ul. Promiennej 21. Przede wszystkim, każdy maluch znajdzie w nim coś dla siebie, ponieważ w tym urokliwym miejscu naprawdę nie można się nudzić. Otóż, na spragnionych wrażeń dzieci czeka dmuchawiec, czyli ogromna zjeżdżalnia. Ponadto, kolejne trzy zjeżdżalnie prowadzą do suchych basenów. Ale bez wątpienia, najwięcej frajdy najmłodszym sprawia trzy poziomowy tor przeszkód z licznymi ślepymi uliczkami, zaułkami, przeszkodami i zabawkami. Oprócz tego, maluchy mogą na miejscu pojeździć sobie na samochodzikach czy też poskakać na piłkach. Jednym słowem, Promienny Zamek to dla najmłodszych istny raj na ziemi. (więcej…)