Tarnów i okolice

Posts Tagged ‘sylwester na rynku’

Oferty sylwestrowe dla singli

poniedziałek, Grudzień 30th, 2013

sylwesterNależy wspomnieć o tym, że osoby samotne podczas ostatniej nocy w roku nie są skazane na siedzenie w domu, gdyż także mogą się świetnie bawić w trakcie sylwestra w mieście. Trzeba wspomnieć o tym, że niektóre lokale w Tarnowie przygotowują specjalne oferty imprezy noworocznej dla singli, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przede wszystkim, podczas tego rodzaju zabawy sylwestrowej można nie tylko świętować nadejście Nowego Roku, ale i poznać ciekawe osoby.

Gdzie osoby samotne mogą spędzić sylwestra w Tarnowie? (więcej…)

Sylwester na rynku

sobota, Listopad 30th, 2013

sylwester na rynku

Nie ulega wątpliwości, że wiele osób coraz częściej decyduje się na przywitanie Nowego Roku na tarnowskim rynku. Trzeba wspomnieć o tym, że z tej formy zabawy noworocznej korzystają nie tylko młodzi ludzie, ale także dorośli. Przede wszystkim, sylwester pod chmurką dostarczy mieszkańcom Tarnowa i okolic niezapomnianych wrażeń, które będą wspominać przez długi czas, a może nawet i przez całe życie. Z pewnością, na tarnowskim rynku nie zabraknie wspaniałej zabawy, dlatego warto się tam udać, by przywitać nadejście Nowego Roku. (więcej…)

Sylwester w mieście

poniedziałek, Grudzień 10th, 2012

sylwester tarnowski

Tarnów to piękne miasto i dlatego coraz więcej osób decyduje się na to, by spędzić w nim sylwestra. Przede wszystkim, nie brakuje w nim wspaniałych atrakcji zarówno dla dzieci jak i młodzieży, dlatego warto przywitać w nim Nowy Rok. W pierwszej kolejności musimy wspomnieć o tym, iż największym zainteresowaniem cieszą się bale sylwestrowe, podczas których panie mogą się zaprezentować w zjawiskowych sukniach, zaś mężczyźni w garniturach, frakach czy smokingach. Oczywiście, najczęściej są one organizowane w Hotelu Bristol, Hotelu Tarnovia i Hotelu Cristal Park, które są znane z wysokiego standardu i profesjonalnej obsługi. (więcej…)